Kurumsal

Yaşam kaliteniz farklı Sıcaklıkta olsun

KareSite Şömine

KareSite Şömine,kurulduğu günden bugüne kadar sizlerin katkılarıyla üretim faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve arttırmaya devam etmektedir.

Şömine dekoratif özelliğiyle evlerin havasını değiştirirken, günümüzde ısınma amaçlı olarak da kullanılıyor. Ancak şömineyi yaşam mekanlarına sonradan eklemek çok zor bir süreç olduğu için (mevcut bacaları ve bağlantılarını düzenlemek, yer kaplama malzemesini uygun hale getirmek vb.)ideali eve taşınmadan ve inşaat aşamasında şömineyi yaptırmaktır.Ancak bu hususta firmamızın uzman ekibi sizlere şöminenizin en uygun şekilde nasıl yapılacağı konusunda çalışmalar yaparak uygulamayı mümkün hale getirir.
Tasarımda, mühendislikte, teknik serviste ve hepsinden önce üretimde kalite anlayışı temel felsefe olarak benimsenmiş ve bunun doğal sonucunda bir çok gazlı şömine ve odunlu şömine modeli tasarım ödüllerine layık görülmüş ve dünyanın en görkemli mekanlarında kendine yer bulmuştur.  

Şömine yapımında krom boru, ithal taş yünü, seramik elyaf, vitroseramik cam ürünler kullanarak mevcut sistemlerimiz daha verimli ve güvenilir ısıtma sistemleri haline getirmekteyiz.

Amacımız şömine kullanımını bir keyif haline getirip ateşin vazgeçilmez sıcaklığını yaşarken bir sorunla karşılaşmadan keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktır.

Proje üzerine ve istenilen modelden üretim yapabilmekteyiz.

KareSite Şömine KareSite Şömine